03-7967 3506 hep@um.edu.my

Student Health Clinic

Home / Contact Us / Student Health Clinic

PEJABAT KLINIK KESIHATAN PELAJAR

 Dr. Zuraidah Mohamed 

Pemangku Ketua Klinik Kesihatan Pelajar 

 03 - 7967 6449
 drzuraidah@um.edu.my 


KLINIK KESIHATAN PELAJAR
(KLINIKAL)

 Dr. Aliza Alias 
 Pegawai Perubatan 
03 - 7967 3285
 draliza@um.edu.my 

 Dr. Nurmasitah Mohd. Nazri   Dr. Saw Mar Lar   Dr. Nadiah Aziz  Dr. Nurulhusna Hussin  Dr. Muhammad Zaid Abu Bakar 
 Pegawai Perubatan   Pegawai Perubatan   Pegawai Perubatan   Pegawai Perubatan  Pegawai Perubatan
03 - 7967 3284 03 - 7967 2743 03 - 7967 2742 03 - 7967 2742 03 - 7967 2743
 drnurmasitah@um.edu.my    sawmarlar@um.edu.my   nadiahaziz2711@um.edu.my   nhusna@um.edu.my drzaid@um.edu.my
 

KLINIK KESIHATAN PELAJAR
(SOKONGAN KLINIKAL)

 Nur Atiqah Shariffuddin 
 Ketua Jururawat 
 03 - 7967 6445/6448
 atiqah_03@um.edu.my 

 Mazila Maarof   Latifah Md. Yasin  Sharifah A. Salahudin   Yvonne Ngoo Yit Wang 
 Jururawat   Jururawat   Jururawat   Jururawat 
03 - 7967 6448/6445 03 - 7967 6448/6445 03 - 79676448/6445 03 - 7967 6448/6445
 mazila@um.edu.my   lati@um.edu.my   efa_71@um.edu.my   ngoo@um.edu.my 

 Mohd. Aziham Ngah@Saad   Sharida Afzawani Abd. Karim 
 Juruteknologi Makmal Perubatan   Pen. Pegawai Farmasi 
03 - 7967 2745 03 - 7967 6447
 budak_losong@um.edu.my   sharida_83@um.edu.my 

 Nurul Azura Zamari   Ahmad Azwal Rusidi   Rubiatul Adawiah Hashim   Sapura Mohd. Kadir   Nur Ellyna Ghazali 
 Pen. Pegawai Perubatan   Pen. Pegawai Perubatan   Jururawat   Jururawat   Pen. Pegawai Farmasi 
03 - 7967 6448 03 - 7967 6448 03 - 7967 6448/6445 03 - 7967 6448/6445 03 - 7967 6447
 nurulazura@um.edu.my   azwal@um.edu.my   rubiatul@um.edu.my   yampora@um.edu.my  ellyna_88@um.edu.my 

 Indrani R. Bolasundram   Khadijah Ahmad   Mas Zaidatul Syazana Abdul Khalid 
 Pen. Perawatan Kesihatan   Pen. Perawatan Kesihatan   Pen. Perawatan Kesihatan 
03 - 7967 2613/2745 03 - 7967 2613/2745 03 - 7967 2613/2745
 indrani@um.edu.my  diema@um.edu.my   maszaidatul@um.edu.my 


KLINIK KESIHATAN PELAJAR
(BUKAN KLINIKAL)

 Siti Nurhanim Ayob
Penolong Pendaftar
 03 - 7967 6446
anim@um.edu.my 

Norhamizah Amzah  Mohd. Nazrim Che Mahmood   Nurul Syahida Mohd. Ruzani 
 Pembantu Tadbir    Pembantu Tadbir   Pembantu Tadbir 
03 - 7967 6446 03 - 7967 6446 03 - 7967 3544
amieza@um.edu.my  nazrim@um.edu.my  shasha@um.edu.my 

 Mohd. Azrul Othman   Faris@M Faiz Mesnun   Mohd. Hafiz Ramli   Nur Ain Oliar 
 Pembantu Operasi   Pembantu Operasi   Pemandu   Pembantu Awam 
03 - 7967 6446 03 - 7967 6446 03 - 7967 6446 03 - 7967 6446
 azrul83@um.edu.my   farismdfaiz@um.edu.my   hafizramli@um.edu.my    ayuni@um.edu.my 

STUDENT'S MATTERS ( 03 - 7967 6445 )

Last Updated: 25/08/2020