03-7967 3506 hep@um.edu.my

Facility Management & Development Section

Home / Contact Us / Facility Management & Development Section

 PEJABAT TIMBALAN PENDAFTAR 

 Noorihan Ali Yusof 
 Timbalan Pendaftar 
 03 - 7967 3507 
 noorihan@um.edu.my 


SEKSYEN PEMBANGUNAN & PENGURUSAN FASILITI
URUSAN PEMBANGUNAN

 Rozaini Abdul Rahim 
 Seksyen Pembangunan & Pengurusan Fasiliti  
 Penolong Pendaftar Kanan 
 03 - 7967 3509
 rozaini@um.edu.my 

 Rogayah Abd. Khadir   Mohd. Noor Hizam Wahid   Amran Zainal Abidin   Mohd. Syamim Rosle   Faris Azizul 
 Pen. Pegawai Tadbir   Pen. Jurutera   Pen. Jurutera   Pen. Jurutera   Pen. Jurutera 
 03 - 7956 7948   03 - 7967 3471   03 - 7967 3471   03 - 7967 3471   03 - 7967 3471 
 gayah@um.edu.my   hizam_jt@um.edu.my   elmo@um.edu.my   mohdsyamimrosle@um.edu.my   faris.azizul@um.edu.my 

 Dila Mohamed Dan   Khairul Faiez Alies   Khuzairul Ahmad Sapian   Zuhaili Zakaria 
 Penyelenggaraan Zon 1 
 (KK1/KK2/KK6) 
 Penyelenggaraan Zon 2 
 (KK3/KK4/KK7) 
 Penyelenggaraan Zon 3 
 (KK8/KK9/KK10) 
 Penyelenggaraan Zon 4 
 (KK5/KK11/KK12) 
 03 - 7967 4977   03 - 7967 4977   03 - 7967 4977   03 - 7967 4977 
 diladan@um.edu.my   khairulkk12@um.edu.my   khuzack@um.edu.my   zuhaili@um.edu.my 

 Siti Aminah Mat Amin   Muhammad Shazrin Mohd. Said   Norjamilah Hazad 
 Pembantu Tadbir   Pembantu Domestik (AJ)   Pembantu Domestik (IH) 
 03 - 7967 4977   03 - 7967 4977   03 - 7957 6908 
 sitikktaz@um.edu.my   shazrin@um.edu.my   nurjamilah@um.edu.my 


SEKSYEN PEMBANGUNAN & PENGURUSAN FASILITI
URUSAN PENGURUSAN FASILITI

 Rozaini Abdul Rahim 
 Seksyen Pembangunan & Pengurusan Fasiliti 
 Penolong Pendaftar Kanan 
 03 - 7967 3509
 rozaini@um.edu.my 

 Mohd. Shahrin Mohd. Baroyi 
 Penolong Pendaftar 
 03 - 7967 3548 
 shahrin_mb@um.edu.my 

 Azman Mansor   Nor Aishah Abu Kassim   Zaini Ahamid   Zalina Abdul Aziz   Nurafiqah Mohd Ridzuan Arul 
 Pembantu Tadbir   Pembantu Tadbir   Pembantu Tadbir   Pembantu Tadbir   Pembantu Tadbir 
 03 - 7967 3471   03 - 7967 3385   03 - 7967 3563   03 - 7967 3385   03 - 7967 3420 
 man_786@um.edu.my   aishahak@um.edu.my   zainiahamid@um.edu.my   zalina_a@um.edu.my   afiqah_93@um.edu.my 

Last Updated: 01/10/2019